امکانات مدرسه
 

آمادگی و دبستان غیردولتی پسرانه ولیعصر (عج) در سال 1391 فعالیت خود را آغاز نموده است.مؤسس آن سید حمزه میرقاسمی دارای سوابق متعدد مدیریتی در آموزش و پرورش بوده و با گردآوری کادری مجرب زمینه های پیشرفت و تعالی سریع مجموعه را فراهم آورده اند.


بهره گیری از امکانات نوین آموزش ( کلاس هوشمند) و تدریس الکترونیکی ( تولید محتوای الکترونیکی براساس آخرین سرفصل های درسی و استفاده از نرم افزارها و فیلم های آموزشی موجود ) درکنار کیت های آموزشی ، اردوهای علمی ، امکان یادگیری فعال دانش آموزان را فراهم آورده است.وجود کلاس های فوق برنامه زبان و رباتیک و ........ موجب تنوع آموزشی و کشف استعدادهای دانش آموزان گردیده است .

همچنین وب سایت مدرسه و امکان آگاهی سریع ، جامع و بدون محدودیت زمانی اولیاء از فعالیت ، عملکرد و وضعیت دانش آموز در طول سال تحصیلی و از روند پیشرفت علمی ، تربیتی ، پرورشی و ورزشی دانش آموزان از جمله اقدامات دیگر گروه آموزشی ولیعصر جهت رفاه اولیاء محترم بشمار می آید.
از خداوند حرکت در مسیر صحیح و دستیابی به اهداف مورد نظرمان را مسئلت داریم و امیدواریم تلاشمان مورد قبول اولیاء گرامی و دانش آموزان عزیز واقع شود.